NOVÁ AUTOSEDAČKA MAXI-COSI ZARUČUJE JEŠTĚ VYŠŠÍ BEZPEČNOST

NOVÁ AUTOSEDAČKA MAXI-COSI ZARUČUJE JEŠTĚ VYŠŠÍ BEZPEČNOST

Nic není důležitější než vědět, že během jízdy vaše dítě sedí v bezpečné autosedačce. Vždyť mají před sebou celý život a dobře víme, jaké škody dokáže napáchat třeba i malá chyba řidiče . Proto se řídíme předpisy a hledáme pro své děti vhodné autosedačky.

PRVNÍ AUTOSEDAČKA S INTEGROVANÝM AIRBAGEM

Představujeme autosedačku Maxi-Cosi® AxissFix Air od renomovaného výrobce Dorel Juvenile. Společnost vytváří stylové a nápadité výrobky, avšak s ohledem na bezpečnost,, kvalitu a hodnotu. V portfóliu autosedaček najdete produkty vhodné pro novorozence, batolata i starší děti a také bohaté příslušenství. Značka Maxi-Cosi už více jak 30 roků pracuje na inovativních řešeních, které cestování s malými dětmi ulehčí a zpříjemní.

Autosedačky obsahují systém boční ochrany, to znamená, že speciální materiály a vyztužení boků jsou schopné pohlcovat nárazy zboku a zezadu a odrážejí čelní nárazy. 5-bodový bezpečnostní pás je možný lehce přizpůsobit věku a růstu dítěte a přenáší tlak způsobený nárazem na pevné části těla a do autosedačky, proto jsou měkké části těla ještě lépe chráněné. 

 maxi-cosi-axissfix-air-kociky.sk detska-autosedacka-maxi-cosi-kociky.sk

Nová autosedačka Maxi-Cosi® AxissFix Air má jako první na světě integrovaný airbag, který zvyšuje bezpečnost na cestách až o 55 % u autosedačky orientované ve směru jízdy! Společnost Dorel se inspirovala technologiemi ochranných vest s airbagy pro motocykly a ultralehké letadla. Airbagy autosedačky Maxi-Cosi® jsou při nárazu schopné zafixovat hlavu a krk dítěte během jedné vteřiny a zabránit případnému poškození páteře.V důsledku  je přeprava daleko víc bezpečnější než v klasických autosedačkách. Kromě technologie Maxi-Cosi Air Safety® vás může zaujmout i fakt, že sedačka je otočná o 360° a vhodná pro děti od 61 do 105 cm.

webimage-24E62827-F188-41DA-86CE4A950836107A

 

 

 

Bezpečnostný systém autosedačky Maxi-Cosi AxissFix Air

 

 

U značky Maxi-Cosi je důležité, aby jste autosedačky kupovali u autorizovaných prodejců, protože ty vám garantují výměnu autosedačky kus za kus při dopravní nehodě. Práve značka Maxi-Cosi vám poskytuje nadstandardní garanci. Stačí se zaregistrovat na stránkách  http://www.maxi-cosi.com/cz-cs/servis/registrace-vyrobku.aspx a mít po ruce číslo dokladu o koupi (fakturu). Po registraci výrobku získáte doživotní záruku na sedačku Maxi-Cosi.

A co když se stane, že zažijete dopravní nehodu, při které se na sedačce aktivuje airbag? Pokud jste si sedačku koupili v autorizovaném obchodě a doložíte záznam od policie a fotodokumentaci, autosedačka vám bude vyměněná za nový kus. Tuto výměnu garantuje Maxi-Cosi u všech svých autosedaček, jedná se o službu Výměna autosedačky v případě nehody

Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů a spoustu dobrodružných cest s autosedačkami Maxi-Cosi, protože chrání to co je vám nejmilejší.